Karriga dhe Tavolina

Shitet nga: Karrika 18 Nën 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 150 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes invertarin komplet 10 tavolina dhe 38 karrige, jan te perdorura dhe ne gjendje te rregullt,
materiali prej drurit
Tavolinat mund te shfrytezohen per lokale te ndryshme si dhe per kuzhin..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim