Karrige montuese nga Zvicra

Shitet nga: Afrim 07 Gsh 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 EUR   10 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Karrigat jan montuese dhe palohen jane shum te pershtatshme per vikende zen pak vend ne veture apo ndonji vende tjeter she jan shum te forta kualitet shume i mire,
K a edhe shume mallera tjera interesante dhe te vlefshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim