Karrigen per Kompjuter

Shitet nga: xx 05 Dhj 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes karrigen per Kompjuter shum e mir dhe rujtur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim