Karrika madheshtore per te veçuarit!

Shitet nga: euro model 27 Nën 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Karrikat madheshtore shiten 80euro per cope karrike.jane te preferuara per kryesoret e tryezes apo edhe per gjith familjen.si dhe perdoren per restaurante per princin e princeshen e manifestimeve te ndryshme si dasma fejesa etj. ngjyren e drurit te karrikeve mund ta porositni sipas deshires suaj duke perfshire edhe materialin e karrikes.jemi fabrike prodhuese andaj keni rastin te perzgjedhni sipas deshires suaj duke perfshire se nese nuk ju pelqen kordeli ne karrike te hiqet. per kualitet dhe garancion mund te bindeni edhe vet.per me shum informata dhe modele te tjera mund te na vizitoni ne fan page-in tone ne face book Euro Model official
ne numrat : 044-497-737 ose 049-884-515 ne viber +37744497737 ose +38649884515
si dhe ne e-mail : z.euromodel@hotmail.com
ju mirpresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim