Karrika,tavolina,shankerica per terase

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Karrika 06 Pri 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tradita ben prodhimin me staf profesional 045 264 294 dhe 044 516 306
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim