Karrika

Shitet nga: faruki 15 Pri 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten 8 karrika
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim