Karrika

Shitet nga: eris 18 Tet 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

17 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shesh 12 karrika jane te hekurit jane te ardhura prej jashtit material I fort ose ndrrim I mundeshem me qka um konvenon shes edhe ps 3 qmimi 140 ndroj edhe me ndonje telefon.ps w ka te instaluar futboll dhe tri loja te tjera dhe 2 cedeja orgjinal.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim