Komda

Shitet nga: Komoda 29 Mar 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Komoda esht me shkelqim te lart posa e ardhur nga jashtja.E pa perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim