Komode

Shitet nga: valmir 10 Pri 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Komode e perdorur por e rujtum shum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim