Kuzhina tavolina karrika me porosi

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: qani beluli Sot 09:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
kuzhina tavolina karrika etj gjindemi ne gjilan ne rrugen qarkore afer tregut te veturave 500 metra ne drejtim te ferizajit per me shume mundeni me na vizitu edhe ne facebok ..ntp molika
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim