Prodhojm:TAVOLINA,KARRIKA,SEPARE,etj

Shitet nga: alban Dje 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shesim dhe prodhojm:tavolina,karrige, separe dhe shankerica te ndryshme per restaurante,kafiteri,terasa,etj. te gjitha keto me kualitet te lart dhe qmime te volitshme.,ngjyra te ndryshme.punojm edhe me porosi.per me shum
kliko http://www.petrova-comerc.tk kontaktoni ne 044-271-357 dhe Viber +38345256699
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim