SHES TAVOLIN (TRYESE)

Shitet nga: Ajla 20 Mar 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolinen ne gjendje shum te regullt... Material druri...tavolina mund te zgjatet dhe po ashtu posedon nje xham qe vendoset mbi tavolin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim