Shes karrigen per kompjuter

Shitet nga: xx 02 Dhj 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes karrigen per kompjuter e likures shum e mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim