Shes tavolinen 8 Euro

Shitet nga: Fidan 10 Dhj 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
E pershtatshme per femije per detyra, mesime, hekurosje, ngrenje te ushqimit etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim