Shes tavolinen e bukes me karrige te lekures

Shitet nga: Xhevat 18 Tet 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolin e bukes me karrige te lekures , jane shum te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim