Shes tavolinen me 6 karrika

Shitet nga: Flamuri 18 Dhj 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolinen me 6 karrika per 9 persona tavolina zgatet flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim