Shitet tavolina e Bukes

Shitet nga: Shitesi 10 Nën 00:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet Tavolina me 8 Karrika 200euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim