Shitet tavolina e bukes me 4karriga

Shitet nga: Agim 10 Jan 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Talevona eshte ne gjendje trregullt pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim