TAVOLIN PUNE PER LOKAL BIZHUTERI ARGJENTARI ETJ

Shitet nga: tavolin per lokal 22 Maj 00:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

39 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolin pune per lokal
Dimensionet:
Gjatesia : 1.5 m
Gjeresia : 68 cm
Lartesia :1.17 m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim