Tavolinë Buke e xhamitë 160x90 cm U SHITTTT

Shitet nga: Beqir Beqiri 22 Maj 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shumë e rujturë,nga Zvicra. Çmimi 130 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim