Tavolin Me karrika Qmimi i Volitshem

Shitet nga: Naser 23 Mar 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes Tavolin me karrika shum te rujtne jan qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim