Tavolin buke

Shitet nga: Naser 22 Mar 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolin e bukes me 6ulese
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim