Tavolin buke me 6 karrika

Shitet nga: Gjem 30 Dhj 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolin me 6 karrika rritet hala ma e madhe esht prej drunit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim