Tavolin e bukes dhe komodin

Shitet nga: Regjije 17 Pri 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina e bukes me 5 karrika nè gjendje te rregullt dhe komodina nè gjendje te rregullt te dyjat Jan 270€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim