Tavolin e bukes me karrika

Shitet nga: liridon 10 Tet 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shesh tavolinen e bukes me 6 karrika
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim