Tavolin e xhamit

Shitet nga: shkelqim 22 Tet 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes tavolin te xhamit qmimi 50 euro tel 045 512 033
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim