Tavolin me Grill

Shitet nga: Arif 17 Shk 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolinen me grill (skar ) per 8 persona ku secili mund te pjek mish dhe sherbehet vete, te interesuarit nr te kontaktit e keni ketu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim