Tavolin me diapan

Shitet nga: art 28 Sht 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolin me diapan bllum te vizzluar gjatsia 1.60m me 90cm kembet i ka material inox e pa perdorur.
Pa karrige!!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim