Tavolin me karrike

Shitet nga: Limd 16 Jan 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Jon dy tavolina me 4 karrika perdorta ni muj...Jon te rujtme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim