Tavolin me ulse per ballkon

Shitet nga: Egzon 02 Jan 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina dhe dy ulse per ballkon duken si ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim