Tavolin nga druri

Shitet nga: Toni 06 Shk 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten drujt talovina e jashti edhe ne viber +37745577897
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim