Tavolin per callcenter ose net kafe

Shitet nga: daki 09 Pri 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes tavlina per callcenter ose internet kafe

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim