Tavolin per sallon dhe komod per TV prej qelqi d..

Shitet nga: blenton 04 Shk 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   70 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolin salloni dhe komod per television nga qelqi dhe alumini ,bejme edhe ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim