Tavolin per zyre

Shitet nga: Doni 22 Shk 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolina me kualitet te larte .. Eshte e pa perdorur dhe gjen shfrytezim ne mjedise si : lokale apo dyqane ..Ne zbritje nga 400 euro ne 200 ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim