Tavolin

Shitet nga: Agim 10 Jan 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolin te bukes me 4 karriga
Pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim