Tavolina + 6 Karrika

Shitet nga: Tavolina karrika 08 Pri 23:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina + 6 karrika modele te ndryshme ngjyra te ndryshme ,te gjitha te reja pa perdor ,bejm transportin me marrveshje ,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim