Tavolina, Karrika, Rafta etj

Shitet nga: Meti 28 Mar 12:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Inventari i kualitetit industrial i ardhur nga Zvicrra.

Kontaktoni nga ora 07:00 deri 17:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim