Tavolina Buke

Shitet nga: FABRIKA AREV 09 Qer 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Punojm trapezari te ndryshme sipas kerkeses suaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim