Tavolina dhe Karrika per Taras

Shitet nga: Resturant Labi 09 Pri 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Jane 9 Tavolina me Karrika Gjinde ne Fëshatin Përlepnic -Gjilan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim