Tavolina dhe karrika

Shitet nga: Floran 21 Dhj 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes 7 karrika dhe 2 tavolina te gjitha jan ne gjendje te rregullt, komplet 80euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim