Tavolina e Bukes

Shitet nga: Bekim 27 Krr 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolina e bukes me 4 karriga
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim