Tavolina me 4 karrike

Shitet nga: bislim 18 Gsh 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shitet tavolina me 4karrika tavolina esht 140 me 90 tavolina shitet 120 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim