Tavolina me 6 karrika

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: liridon 18 Tet 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes tavolinen me 6 karrika
tavolina esht e siq pe shini ne foto ruajtur e mir ende esht ne mod
nuk eesht e vjeter te interesuarit mund kontaktojn
ne nr e telit 044 -396- 468
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim