Tavolina ne shitje

Shitet nga: Va 13 Tet 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina jan te sapo ardhura kushtojn nga 50 60 euro secila
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim