Tavolina për lokale

Shitet nga: sami 12 Gsh 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten 4 tavolina, 3 tavolina me dimenzion 150x60x90, 1 tavolin me dimenzion 100x60x90.
50 euro per cop.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim