Tavolina te reja dhe vitrine (DYQANI ESHTE MBYLL..

Shitet nga: Tavoline+Vitrine 04 Gsh 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolina dhe vitrine te re. Jane te kualitetit te larte. Cmimi shume i volitshem!!! DYQANI ESHTE MBYLLUR dhe per kete arsye i shes me lire.

Per me shume thirrni ne 044 150 936
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim