Tavoline Dhe Karrike

Shitet nga: Blerim 22 Dhj 01:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR   750 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
SHITEN.

TAVLOLINE
DHE
8 KARIKE
Gjithqka e drurit , gjithqka ne gjendje te rregullt
Tavolina esht me madhesi 2.30 Meter largesi ,
Ndersa esht 1.20 , Meter , e gjere.

Kontakt: +377 45 604 688 Tel , Viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim