Tavoline druri

Shitet nga: ????? 17 Maj 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   20 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavoline druri me qmim shum te volitshem, eshte e ruajtur.
Per me shume informata na kontaktoni ne 044-244-203.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim