Tavoline me 6 karriga

Shitet nga: Fehmi 20 Nën 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavoline kuzhine me 6 karrika, shume pak e perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim