Tavoline me 6 karrika. Produkte te stilit klasik!

Shitet nga: Egzon Dushica 19 Pri 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

259 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolina me 6 karrike me nje çmim te volitshem per 259€
Tavolina 110€ dimenzionet 160X90
Karrikat 25€ copa totali per 6karrika 150€
Jane prodhim i drurit, perveq se permbajne kualitet te garantuar gjithashtu keto produkte permbajne edhe dizajnin dhe ngjyrat qe jane ne trend per kohen moderne!
Produkte klasike qe i japin elegance shtepise suaj per vetem 259€
Kemi edhe ngjyra te tjera te ketij materiali ndersa ngjyren e drurit mund ta porosisni sipas deshires suaj
Jane me kualitet te garantuar ja vlene ti keni ne ambientin e shtepise suaj
Mund te na kontaktoni edhe ne viber apo whats app +386 49 884 515
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim